Grupa EKOTECH pozostaje w gronie sponsorów głównych KS Pałac Bydgoszcz

05.09.2018

Grupa EKOTECH będzie kontynuować współpracę z Klubem Sportowym Pałac Bydgoszcz – przedłużając umowę sponsorską pozostaje w gronie sponsorów głównych klubu.

KS Pałac Bydgoszcz  został założony w 1982 roku, od początku lat 90-tych plasuje się w siatkarskiej pierwszej lidze. W nowym sezonie zespołem seniorek pokieruje nowy trener – Piotr Matela. Bieżące informacje o zespole można znaleźć na nowym profilu drużyny na Instagramie.

Cieszą nas sukcesy zawodniczek Pałacu Bydgoszcz i te mniejsze i większe, ale prawdziwą satysfakcję daje nam świadomość, że nasze wsparcie przyczynia się do promowania idei sportu, w szczególności wśród dzieci i młodzieży.  Wspieranie szeroko rozumianej kultury fizycznej jest jednym z ważnych obszarów społecznej odpowiedzialności biznesu Grupy EKOTECH. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że sami  lubimy sport i  cieszy nas możliwość choćby symbolicznego wspierania działań motywujących dzieciaki do aktywności fizycznej. Z dużym optymizmem spoglądamy więc na takie inicjatywy Klubu jak  zaproszenia na treningi młodych siatkarzy i siatkarek.” – Kamil Szczygielski, Prezes Grupy EKOTECH

Do rozpoczęcia nowego sezonu 2018/2019, który startuje w listopadzie jeszcze kilka dobrych tygodni, ale już we wrześniu zawodniczki mają zaplanowane trzy turnieje towarzyskie: w Poznaniu, Świeciu i Bobolicach.

Pierwszy mecz w Ligi Siatkówki Kobiet 2018/2019 dziewczyny rozegrają w Łodzi z miejscowym ŁKS-em 3 listopada.