Grupa EKOTECH dołączyła do programu „Firma z sercem”

12.07.2021

UNICEF już od ponad 75 lat działa na rzecz poprawy warunków życia dzieci z różnych zakątków świata, często dotkniętych konfliktami zbrojnymi, katastrofami naturalnymi czy kryzysami humanitarnymi. Stara się przeciwdziałać skrajnemu ubóstwu, nierównościom społecznym oraz niedożywieniu, które niestety dla wielu dzieci i ich rodzin są nieodłącznymi elementami codzienności.

Organizacja pomaga dzieciom z ponad 190 krajów broniąc ich praw, wspierając ich edukację, a często i ratując życie. Dzięki darczyńcom indywidualnym, jak i biznesowym, UNICEF może docierać z pomocą jeszcze szybciej i skuteczniej.

W czerwcu br. Grupa EKOTECH dołączyła do programu UNICEF Polska – „Firma z sercem” i przez najbliższy rok będzie jednym z partnerów wspierających organizację finansowo.

Każde dziecko zasługuje na radosne i bezpieczne dzieciństwo, a UNICEF jako globalna organizacja ma możliwość niesienia realnej pomocy wszędzie tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. Wspierając UNICEF, uczestniczymy w budowaniu stabilniejszego i lepszego świata dla dzieci – mówi Kamil Szczygielski, CEO Grupy EKOTECH.