EKOTECH jednym z Diamentów Forbesa

14.02.2020

Magazyn biznesowy Forbes opublikował niedawno listę Diamentów Forbesa 2020, zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. W gronie laureatów znalazł się EKOTECH Trade, jedna ze spółek Grupy EKOTECH. Ranking opracowywany jest przez Bisnode Polska we współpracy z redakcją miesięcznika.   

W zestawieniu znalazły się przedsiębiorstwa, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swą wartość. Każdej z nich niezależna wywiadownia Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności i pozytywny rating ryzyka współpracy. Wyłonione firmy musiała cechować również wysoka płynność bieżąca i brak zaległości z płatnościami. Niezbędne było także wykazanie dodatniego wyniku finansowego oraz wartości kapitałów własnych.

Dołączenie do prestiżowego grona laureatów Diamentów Forbesa to dla nas ważny moment. Niewątpliwie jest potwierdzeniem prężnego rozwoju naszej firmy, ale też wartości naszego produktu i know how zdobytego przez lata pracy w branży budowlanej – mówi Kamil Szczygielski, CEO Grupy EKOTECH.

EKOTECH Trade zajął 420 pozycję wśród firm z województwa mazowieckiego osiągających przychody rzędu 5-50 mln zł. W rankingu Diamenty Forbesa 2020 znalazło się 4035 przedsiębiorstw.

Z metodologią powstawania rankingu można zapoznać się tutaj.